Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Informacja

Wykaz ofert, które wpłynęły w odpowiedzi na ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych realizowanych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym w 2024 r., spełniające kryteria oceny formalnej i merytorycznej:

1. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w piłce nożnej.
- Gminny Klub Sportowy „Orzeł” Srebrzyszcze
- Klub Sportowy Gminy Chełm „KŁOS”

2. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w karate.

- Chełmska Szkoła Karate Kyokushin „Satori”

3. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w zapasach.
- Uczniowski Gminny Klub Sportowy „Suples” Strupin Duży

4. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w kolarstwie.
- Gminny Klub Kolarski „Peleton Okszów”

5. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w piłce ręcznej.
- Uczniowski Klub Sportowy „Oksza Okszów”

6. Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
Zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z rodzin dotkniętych uzależnieniami i patologiami społecznymi.
- Uczniowski Gminny Klub Sportowy „Suples” Strupin Duży

Przewodniczący Komisji
Lucjan Piotrowski

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.