Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Wystartowaliśmy! Pierwsze zawody VI Gminnej Szkolnej Ligi Rowerowej ze Św. Janem Pawłem II odbyły się minioną sobotę przy Szkole Podstawowej w Okszowie. Był to pierwszy z 4 wyścigów jakie organizujemy w ramach Ligi w tym roku. Bardzo cieszy nas wysoka frekwencja - w zawodach wzięło udział 108 młodych adeptów kolarstwa. Wierzymy, że w kolejnych zawodach w Żmudzi młodzi kolarze stawią się równie licznie. Jest już dostępny formularz rejestracyjny na to wydarzenie: https://www.facebook.com/events/461954052829551/
Zachęcamy do zapisów - wyścig już 20 kwietnia!
Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia.
plakat liga
Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.