Na podstawie uchwały Nr XLV/436/2022 Rady Gminy Chełm z dnia 30 marca 2022 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w przedmiocie nadania nazw ulicom w miejscowości Rudka oraz zarządzenia Wójta Gminy Chełm z dnia 13 kwietnia 2022 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami wsi Rudka w przedmiocie nadania nazw ulicom w miejscowości Rudka w dniach od 25 do 29 kwietnia 2022 r. odbyły się konsultacje społeczne.

Spośród liczby 377 mieszkańców wsi Rudka uprawnionych do konsultacji, udział w nich wzięło 27 osób, co stanowi 7,16 % uprawnionych do konsultacji. Wszystkie ankiety były ważne i wszystkie wnosiły uwagi do proponowanych nazw ulic.

Propozycja nazwy

Wniesiona uwaga