KONSULTACJE SPOŁECZNE – ZMIANA RODZAJU URZĘDOWYCH NAZW MIEJSCOWOŚCI

W dniu 9 czerwca 2022 r. Wójt Gminy Chełm podpisał zarządzenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami w przedmiocie zmiany rodzaju urzędowych nazw miejscowości. Konsultacje przeprowadzone zostaną w okresie od 20 czerwca 2022 r. do dnia 23 czerwca 2022 r. w formie ankiet skierowanych do mieszkańców wsi:

1. Depułtycze Królewskie,
  2. Krzywice,
  3. Okszów-Kolonia,
  4. Stańków,
  5. Zawadówka.

Formularze ankiet konsultacyjnych zostały:

1. opublikowany na stronie internetowej Gminy Chełm;
  2. opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej;
  3. wyłożony w Urzędzie Gminy Chełm, pok. 29.

Celem tych konsultacji jest poznanie opinii w sprawie zmiany rodzaju urzędowych nazw miejscowości. Uprawnionymi do udziału w konsultacjach są osoby posiadające czynne prawo wyborcze, zamieszkałe na terenie wyznaczonych wsi. Mieszkańcy wsi biorący udział w konsultacjach mogą wypełnić tylko jedną ankietę.

Zarządzenie Wójta

Załącznik 1