Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Klub Sportowy Gminy Chełm „KŁOS” na 3 kolejki przed końcem rozgrywek zapewnił sobie awans do IV ligi po domowej wygranej 5-0 z drużyną Ruchu Izbica. Po dwóch sezonach po spadku z 4 Ligi Lubelskiej drużynie ponownie udało się awansować na wyższy szczebel rozgrywek. Obecnie Drużyna seniorów zdobyła 60 pkt w 23 kolejkach ligowych i ma 10 pkt przewagi nad drugą drużyną w tabelki KS Spartą Rejowiec Fabryczny. Na obecny bilans punktowy składa się 19 wygranych, 3 remisy i jedna porażka a obecny bilans bramkowy to 77-22. Drużynie seniorów serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w ostatnich 3 meczach ligowych oraz w rozgrywkach IV ligi lubelskiej.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.