Stowarzyszenie Bezpartyjna Akcja – Samorząd 18 pod patronatem Wójta Gminy Chełm prowadzi zbiórkę pieniędzy na pomoc dla uchodźców z Ukrainy przebywających na terenie Gminy Chełm. Otrzymane z serca środki pieniężne, za które serdecznie dziękujemy, są już przeznaczane dla dzieci z Ukrainy, rozpoczynające naukę w szkołach podstawowych na terenie gminy.  Jest to zakup niezbędnej odzieży i obuwia np. stroje gimnastyczne, obuwie sportowe, jak również na wyprawki szkolne oraz niezbędne lekarstwa. Cały czas można wpłacać na konto BNP PARIBAS  93 1600 1462 1083 3838 6000 0001.

ZBIORKA konto2