Zakończył się proces legislacyjny ustawy o dodatku węglowym oraz rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie wzoru wniosku o wypłatę dodatku węglowego.

Wnioski można składać do 30 listopada 2022 r.:

w formie papierowej w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Chełm,
elektronicznie za pośrednictwem platformy ePUAP (wniosek ten opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub uwierzytelnia z wykorzystaniem profilu zaufanego).
Warunkiem do złożenia wniosku jest złożona deklaracja do CEEB.

Pobierz wniosek