Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

www.pixabay.com

Przez dwa dni -  od 13 do 14 listopada 2023 r. w godzinach  9.00 – 14.00, odbędą się konsultacje społeczne w sprawie projektu uchwały Programu współpracy Gminy Chełm z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2024.

Przedmiotem konsultacji jest wyrażenie i poznanie opinii organizacji pozarządowych oraz podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego działających na terenie Gminy Chełm.

Swoje uwagi dotyczące projektu Programu w formie pisemnej można składać w sekretariacie Urzędu Gminy Chełm lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (decyduje data wpływu), a także osobiście w pok.12 w wyznaczonych powyżej godzinach. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.