Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

23 czerwca w Wierzbicy odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze jednostek ochotniczych straży pożarnych powiatu chełmskiego. W zawodach wzięły udział 24 drużyny, w tym 9 zespołów kobiecych. Druhny i druhowie rywalizowali w biegu sztafetowym 7 x 50 m z przeszkodami, w pożarniczym ćwiczeniu bojowym oraz w musztrze. Gminę Chełm reprezentowała Kobieca Drużyna Pożąrnicza z Krzywic i Drużyna OSP ze Strupina. Druhom w czasie zawodów kibicował druh Artur Kubacki - Zastępca Wójta Chełm, Andrzej Oleksiejuk - Przwodniczący Rady Gminy Chełm oraz Mirosław Mysiak Prezes Gminny OSP.

 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.