Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

OBWIESZCZENIE WOJEWODY LUBELSKIEGO

o wydaniu decyzji o zezwoleniu na wejście na teren nieruchomości

Działając na podstawie art. 10 ust. l, 2, 2a, 2b w związku z art. 16 ust. I ustawy z dnia 24 lipca 2015 r. o przygotowaniu i realizacji strategicznych inwestycji w zakresie sieci przesyłowych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1680 ze zm.) zwaną dalej specustawą przesyłową oraz art. 10, art. 49 i art. 61 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2023 r. poz. 775 z późn. zm. — dalej K.p.a.), zawiadamiam,

że w dniu 27 marca 2024 r. na rzecz PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna w Lublinie, została wydana decyzja znak: IF-I.7842.5.2024.DS o zezwoleniu na wejście na teren nieruchomości:

obręb 0004 — Horodyszcze, jednostka ewidencyjna 060303_2 - Chełm, powiat chełmski, woj. lubelskie  

-działka ewidencyjna nr 626 — w celu wykonania badań geologicznych gruntu pod stanowisko słupa nr 2 — na stanowisku słupa wykonuje się 1 lub 2 odwierty o średnicy 5+20,0 cm i głębokości ok. 8+20,0 m w zależności od warunków gruntowych oraz opcjonalnie 1 sondowanie w odległości kilku metrów od wywierconego otworu, w ramach inwestycji pod nazwą: „Modernizacja linii 110 kV relacji Chełm — Macoszyn.

 

Pobierz pełną treść obwieszczenia:

 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.