Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

11 czerwca odbyła się uroczysta Sesja Sołtysów. Wójt Wiesław Kociuba tytułem wstępu pogratulował wyboru i przedstawił pokrótce dane statystyczne dotyczące wyborów. Następnie wszyscy sołtysi otrzymali zaświadczenie o wyborze na urząd.

W kolejnej części Artur Kubacki – Zastępca Wójta przedstawił sołtysom harmonogram prac związanych z utworzeniem nowej linii Gminnej Komunikacji Samochodowej i zachęcał do wnoszenia uwag do już istniejących połączeń, by jeszcze bardziej dopasować je do potrzeb mieszkańców. W spotkaniu udział wziął również Wiesław Klasura Dyrektor Wydziału Podatkowego Urzędu Gminy, który przedstawił nowym sołtysom procedury związane z realizacją zadań związanych z poborem podatków. W trakcie spotkania Mirosław Mysiak z Wydziału Rolnictwa, Obrony Cywilnej i Ochrony Środowiska przedstawił zasady prowadzonej na mocy rozporządzenia Ministerstwa Środowiska kontroli przydomowych oczyszczalni ścieków i odstojników. Po części oficjalnej sołtysi w kuluarach dyskutowali nad wyzwaniami jakie stoją przed nimi w nowej kadencji.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.