Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Wójt Gminy Chełm wystąpił do Wojewody Lubelskiego o dofinansowanie kolejnej linii komunikacji gminnej na trasie Żółtańce-Kolonia, Zawadówka, Żółtańce. Środki zostały przyznane z Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych i od 1 września mieszkańcy tych miejscowości będą mogli korzystać z Gminnej Komunikacji Samochodowej.

5 czerwca Artur Kubacki zastępca wójta wraz z radnymi, sołtysami i członkami rad sołeckich oraz przedstawicielem operatora połączeń, udali się w teren i omawiali trasę przejazdu i lokalizację przystanków mając na uwadze dogodność korzystania i bezpieczeństwo mieszkańców. 6 czerwca odbyła się kolejna wizytacja już funkcjonującego połączenia komunikacyjnego w Okszowie. Zastępca Wójta, radni, sołtysi, przedstawiciele rad sołecki z Okszowa i Okszowa -Kolonii przejechali trasę linii. W każdym ze wskazanych punktów ważnych dla bezpiecznego i komfortowego korzystania z GKS-u przedstawiciele samorządu i operatora linii rozmawiali o usprawnieniu, które należałoby wprowadzić.
O wszelkich zmianach w kursowaniu GKS będziemy Państwa informować na bieżąco, a już dzisiaj zapraszamy na stronę www.gminachelm.pl/rozklad-gks gdzie znajduje się szczegółowy rozkład jazdy i ceny biletów wraz z ustawowymi zniżkami.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.