Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Trwają ostatnie prace porządkowe przy wyremontowanym 5 km. odcinku Drogi Wojewódzkiej nr 843 między Chełmem a Depułtyczami. 

POdpisanie umowy nastąpiło 18 marca w  Urzędzie Gminy Chełm w Pokrówce. Umowę podpisali Dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich z wykonawcami. Dla mieszkańców Gminy Chełm to remont odcinka drogi wojewódzkiej nr 843 (trasa Chełm – Zamość), min. ulica Gminna w Pokrówce w kierunku Depułtycz, którą zrealizowała firma Pref-Bet . Wyremontowany został ponad 5 km odcinek. Rozpoczęcie inwestycji drogowej nastąpiło tuż przed świętami Wielkiej Nocy.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.