Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W rocznicę wymordowania przez hitlerowców w roku 1940 mieszkańców ziemi chełmskiej, pod Pomnikiem w Kumowej Dolinie zostały złożone wiązanki przez prof. Józefa Zająca Senatora RP, Zygmunta Gardzińskiego przedstawiciel Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie oraz przedstawicieli samorządu Gminy Chełm Andrzeja Oleksiejuk Przewodniczącego Rady Gminy Chełm, Artura Kubackiego zastępcę Wójta Gminy Chełm oraz Ryszarda Mielniczuka Dyrektora Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Gminy Chełm.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.